2024-01-31 Kết quả

  • GIAO HỮU CLBGIAO HỮU CLB
  • 22:30 - 01/31
    Gwarek Tarnowskie Gory

    4 - 1

    Polonia Nysa
  • 22:00 - 01/31
    Ludogorets Razgrad

    3 - 1

    Sigma Olomouc
  • 21:30 - 01/31
    Fakel

    2 - 1

    Baltika Kaliningrad
  • 21:00 - 01/31
    Backa Topola

    1 - 2

    Seattle Sounders
  • 21:00 - 01/31
    Chojniczanka Chojnice

    5 - 1

    Cartusia
  • 21:00 - 01/31
    Szentlorinc SE

    4 - 1

    Szekszard UFC
  • 21:00 - 01/31
    Slovan Liberec

    2 - 0

    Widzew lodz
  • 21:00 - 01/31
    Jeonbuk Hyundai Motors

    1 - 0

    FC OKMK Olmaliq
  • 21:00 - 01/31
    GKS Tychy

    3 - 0

    FK Mladost DG
  • 21:00 - 01/31
    NK Dubrava Zagreb

    1 - 1

    NK Opatija
  • 20:30 - 01/31
    Sarajevo

    5 - 2

    FK Makedonija Gjorce Petrov
  • 20:30 - 01/31
    Al Shahaniya

    2 - 4

    Al Rayyan
  • 20:30 - 01/31
    Pelister Bitola

    1 - 2

    Sileks
  • BF Division 1BF Division 1
  • 22:30 - 01/31
    Asfa Yennega

    0 - 0

    ASEC Koudougou
  • 22:30 - 01/31
    Vitesse Delft

    0 - 0

    Salitas FC
  • Liga MX U23Liga MX U23
  • 22:30 - 01/31
    Pachuca U23

    6 - 0

    Atlas U23
  • 22:00 - 01/31
    Unam Pumas U23

    0 - 2

    Necaxa U23
  • AZE CupAZE Cup
  • 22:00 - 01/31
    Sumgayit FK

    2 - 3

    FC Neftci Baku
  • Atlantic Ocean CupAtlantic Ocean Cup
  • 22:00 - 01/31
    KI Klaksvik

    0 - 1

    Beijing Guoan FC
  • GRE CupGRE Cup
  • 22:00 - 01/31
    Panaitolikos Agrinio

    3 - 1

    OFI Crete
  • EGY LCEGY LC
  • 21:30 - 01/31
    Gaish

    1 - 1

    El Gounah
  • OMA 1st DivisionOMA 1st Division
  • 21:20 - 01/31
    Saham

    1 - 1

    Alslam
  • 21:15 - 01/31
    Ahli Sadab

    1 - 1

    Muscat
  • 20:30 - 01/31
    Al Ittihad OMA

    2 - 1

    Al Khaboora
  • IND Super LeagueIND Super League
  • 21:00 - 01/31
    Jamshedpur FC

    1 - 1

    Northeast United FC
  • ITA Serie DITA Serie D
  • 21:00 - 01/31
    Igea Virtus

    4 - 0

    ASD Licata
  • 21:00 - 01/31
    ASD Alcione

    0 - 1

    Ligorna
  • 20:30 - 01/31
    Reggio

    2 - 2

    Portici 1906
  • 20:30 - 01/31
    Asti

    0 - 2

    ASD RG Ticino
  • 20:30 - 01/31
    ASD Sancataldese

    1 - 0

    Nuova Gioiese
  • 20:30 - 01/31
    AC Locri

    1 - 1

    Citta Di S. Agata
  • 20:30 - 01/31
    ASD Canicatti

    3 - 1

    ASD Ragusa Calcio
  • 20:30 - 01/31
    Real Casalnuovo

    1 - 2

    Trapani
  • 20:30 - 01/31
    Acireale Calcio

    1 - 2

    US Siracusa
  • 20:30 - 01/31
    USD Akragas

    5 - 1

    Castrovillari
  • 20:30 - 01/31
    Villa dAlme Valbrembana

    2 - 0

    Real Calepina FC
  • 20:30 - 01/31
    USD Casatese

    0 - 0

    USD Castellanzese
  • 20:30 - 01/31
    Tritium

    3 - 1

    Piacenza
  • 20:30 - 01/31
    AC Palazzolo

    1 - 0

    A.C. Crema 1908
  • 20:30 - 01/31
    US Folgore Caratese

    1 - 1

    ASD Brusaporto
  • 20:30 - 01/31
    Desenzano Calvina

    1 - 0

    Legnano
  • 20:30 - 01/31
    Club Milano

    0 - 1

    Clivense
  • 20:30 - 01/31
    Virtus Ciserano Bergamo

    2 - 2

    Varesina Calcio
  • 20:30 - 01/31
    Caravaggio

    1 - 0

    Ponte San Pietro
  • 20:30 - 01/31
    Arconatese

    3 - 0

    ASD Caldiero Terme
  • 20:30 - 01/31
    AVC Vogherese

    1 - 1

    USD Pont Donnaz
  • 20:30 - 01/31
    FC Vado

    1 - 0

    ASD Citta Di Varese
  • 20:30 - 01/31
    TSV Klausdorf

    2 - 2

    Sanremese
  • 20:30 - 01/31
    Gozzano

    2 - 2

    Pinerolo FC
  • BOW Premier LeagueBOW Premier League
  • 21:00 - 01/31
    Security Systems FC

    0 - 1

    Jwaneng Galaxy